Marki własne

 • Własna marka

  Już dziś możesz postawić na swoją markę! Wprowadź na rynek produkty najwyższej jakości i ciesz się ich unikalnością! 

  Poza rozwojem marki O’Canis dostarczamy na rynek produkty pod markami klientów (tzw. Private Label). Stworzyliśmy unikatową gamę produktów, specjalne receptury i mamy wykwalifikowany zespół dedykowany do procesu Own Brand. Z wzajemnego zaufania z największymi sieciami na rynku niemieckim zrodziły się również marki własne na rynek Eu (dla Zooplus, Hundeland, Reico, Laravital).

 • Zróżnicowane produkty

  Nasza oferta zawiera zróżnicowane produkty: karmy suche, mokre, przysmaki i dodatki. Dzięki czemu decydując się na współpracę z Nami otrzymasz pełen pakiet produktów, który możesz zaproponować swoim Klientom. 

  Myślisz że dobrze byłoby się uniezależnić od wielkich Brandów rynkowych i ich cennika?

  To jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół Marki Własnej wysłucha Twoich potrzeb i zaproponuje odpowiedni asortyment. Masz swoją wizję rozwoju Twojej marki i marki – zapraszamy do współpracy. 

 • Własne opakowania

  Oferujemy wygodne opakowania, pomoc przy przygotowaniu etykiet i kontakt z najlepszymi drukarniami! 

  Opakowanie to podobno połowa sukcesu. Nasz zespół pomoże przygotować opakowanie (ułatwimy kontakt z zaprzyjaźnionym grafikiem) oraz drukarnia. Oferujemy pełną opiekę podczas procesu tworzenia produktów Own Brand.

  Również w Polsce współpracujemy ze prywatnymi sklepami i małymi sieciami nad rozwojem ich marki własnej.

  Oferujemy kompletną współpracę w zakresie: Ponieważ nie dla wszystkich firm w Polsce, produkcja 24 palet jednego asortymentu pod jego marką jest do przyjęcia – dlatego na wstępie oferujemy 10x mniej jako minimum do zamówienia. 

 • Postaw na swoją MARKĘ we współpracy z nami

  Sprawdź naszych partnerów, nawiąż z nami współpracę i postaw na swoją markę!

  Zapraszamy do kontaktu z naszym działem Private Label Team

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com