Przysmaki

 • Cygara 2szt

  Cygara 2szt

 • Cygara z jelenia

  Cygara z jelenia

 • Kiełbaski z dzika

  Kiełbaski z dzika

 • Przysmak trenerski

  Przysmak trenerski

 • Kiełbaski z jelenia

  Kiełbaski z jelenia

To nasz najstarszy dział i tu naszym znakiem rozpoznawczym jest cygaro z mięsa – jako przysmak dla psa. Jest to wolno suszony rulon który składa się z 98% mięsa w naturalnym jelicie wołowym. Proces delikatnego i długiego suszenia pozwala zachować mięsny aromat i wyjątkowy smak mięsa w cygarze. Oferujemy tu aż 6 protein do wyboru dla Waszych psów, w wygodnych paczkach „otwórz - zamknij” po 2 i 7 szt cygar długości 14 cm i średnicy 21 mm.

Naprawdę psy uwielbiają ten rodzaj przekąski która jest wyjątkowo aromatyczna i krucha a zarazem twarda w pierwszym kontakcie z psimi podniebieniem. Te cygara wykonane ze 100% mięsa mięśniowego są zdrowym i naturalnym przysmakiem. Nie zawierają substancji wabiących, soli, cukru ani modnej ostatnio gliceryny.

Nie mniej popularne ale równie smaczne są Mini kiełbaski premium. To do kiełbaski suszone z mięsa mięśniowego 100% dla psów , szczególnie polecane dla ras mniejszych. Te również oferujemy w 7 smakach w gramaturze 100g paczka z ZIP w postaci łańcuszka kiełbasek.

Proteiny: konina, wołowina, jelenina, dziczyzna, zając, struś i kangur. 

Nieco inne zadanie ma aromatyczny treningowy przysmak Fitness Bits plus. To zamknięte w wygodnym słoiku PET 300g pojedyncze małe granule niezbędne na treningu. Zawierają od 30%-60% mięsa oraz bardzo wyraźny aromat który pies zapamiętuje i kojarzy z „panem” a na dodatek nasze dłonie nie są tłuste i mają przyjemny waniliowy czy jabłkowy zapach.

Przysmak FB plus oferowany jest w 6 unikalnych smakach

Więcej szczegółów na stronie sklepu www.petgallery.pl 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com