Przysmaki

 • Cygara z jelenia

  Cygara z jelenia

 • Kiełbaski z jelenia

  Kiełbaski z jelenia

 • Kiełbaski z bażanta

  Kiełbaski z bażanta

 • Kiełbaski z dzika

  Kiełbaski z dzika

 • Kiełbaski z kaczki

  Kiełbaski z kaczki

 • Kiełbaski z kozy

  Kiełbaski z kozy

 • Przysmak trenerski

  Przysmak trenerski

To nasz najstarszy dział i tu naszym znakiem rozpoznawczym jest cygaro z mięsa – jako przysmak dla psa. Jest to wolno suszony rulon który składa się z 98% mięsa w naturalnym jelicie wołowym. Proces delikatnego i długiego suszenia pozwala zachować mięsny aromat i wyjątkowy smak mięsa w cygarze. Oferujemy tu aż 11 protein do wyboru dla Waszych psów, w wygodnych paczkach „otwórz - zamknij” po 3, 5 i 7 szt cygar długości 14 cm i średnicy 21 mm.

Naprawdę psy uwielbiają ten rodzaj przekąski która jest wyjątkowo aromatyczna i krucha a zarazem twarda w pierwszym kontakcie z psimi podniebieniem. Te cygara wykonane ze 100% mięsa mięśniowego są zdrowym i naturalnym przysmakiem. Nie zawierają substancji wabiących, soli, cukru ani modnej ostatnio gliceryny.

Nie mniej popularne ale równie smaczne są Mini kiełbaski premium. To do kiełbaski suszone z mięsa mięśniowego 100% dla psów , szczególnie polecane dla ras mniejszych. Te również oferujemy w 11 smakach w gramaturze 100g paczka z ZIP w postaci łańcuszka kiełbasek.

Proteiny: konina, wołowina, jelenina, dziczyzna, kozina, sarnina oraz zając, kaczka, bażant, struś i kangur. Pojawiły się również kiełbaski wegańskie oraz z proteiny z insektów.

Nieco inne zadanie ma aromatyczny treningowy przysmak Fitnes Bits plus. To zamknięte w wygodnym słoiku PET 300g pojedyncze małe granule niezbędne na treningu. Zawierają od 30%-60% mięsa oraz bardzo wyraźny aromat który pies zapamiętuje i kojarzy z „panem” a na dodatek nasze dłonie nie są tłuste i mają przyjemny waniliowy czy różany zapach.

Przysmak FB plus oferowany jest w 11 unikalnych smakach

Więcej szczegółów na stronie sklepu www.petgallery.pl 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com